7/24  0532 724 28 81

LOCA DEKOR...

 

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çerçevede harmanlayarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mekanlar yaratıyoruz.

Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz..

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Hizmet verdiğimiz müşterilerin iş bitiminde memnun olması, bize teşekkür etmesi ve çevresine bizimle ilgili olumlu referans vermesi bizce çok önemlidir.
 • Öncelikle en başta yapılması gerekeni yapar ; sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler.
 • Alaylı ustaların pek yanaşmadığı ama mektepte öğretileni baştan yapar o da ‘PLANLAMA’dır.
 • Planlamayla birlikte evinizin rölevesi çıkarılır (evinizin detaylı planı).
 • Bu röleve bilgisayara aktarılır ve evinize uygun detaylar çalışılır. Bu görselleştirmeler Sketchup veya benzeri bir bilgisayar programı aracılığıyla yapılır. Size her detay gösterilir. Evinizin içinde sanal olarak gezinti yaparsınız.
 • Sizlerin onayladığı proje kağıda dökülür. Kullanılacak tüm malzemeler teknik şartnamede yazılır. Sürprizle karşılaşmazsınız.
 • Ustalarla muhatap olmazsınız, LOCA DEKORASYON tüm süreci sizin adınıza yönetir, size evinizi istediğiniz şekilde ve zamanda teslim eder.
 • Belki de en önemlisi, tüm bu süreç boyunca LOCA DEKORASYON ile her türlü fikrinizi karşılıklı konuşup, karşınızda eğitimli, sizi dinleyen insanlar bulursunuz.

 

 

Biz kimiz ?

LOCA DEKORASYON kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektöründe iç mimari tasarım, tadilat ve dekorasyon alanında başarılı projeler gercekleştirmiş, tadilat konusunda profesyonel; iç mimar, inşaat mühendisleri ve finans uzmanları ile zamanında, sorunsuz ve usta işçilik ile anahtar teslimi hizmet vermektedir.
Dileğimiz projenizde sizinle birlikte çalışarak, sizlere en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

TADİLAT İŞLERİ
Her türlü konut, ofis, şube ve işyeri vb. mekanların tadilatını müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım ile gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan mekanların yaşamımızdaki önemini, müşterimizin istek, hayal gücü ve yaşam felsefesini anlayarak çözüm sunmaktayız. Tasarım aşamasından uygulama aşamasına geçmeden önce, üç boyutlu olarak projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşterilerimize önermekteyiz.
Bu süreç içerisinde deneyimli inşaat mühendisi ve iç mimar ekibimizle beklenenin de ötesinde bir kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde çözüm üreterek müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.
Firmamız elektrik tesisatı, su ve kalorifer tesisatı, banyo ve mutfak mobilyaları yenileme, boya badana, çatı yalıtım işleri gibi tüm tadilat işlerini anahtar teslimi yapmaktadır.
Ev, ofis, işyeri tadilat işlerinin uygulanma aşamasında en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Kaliteli malzeme kullanırız.

DEKORASYON İŞLERİ
Dekorasyon işlerinde, fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundururuz.
Tadilat ve dekorasyonda şu hususları mutlaka sorgulayın:
 • İşin başında detaylı projelendirme yapıldı mı? İşin sonunda ortaya ne çıkacağını işin başında üç boyutlu olarak görebildiniz mi?
 • Kaliteli ve uygun malzeme seçimi yapıldı mı?
 • Titiz bir bütçelendirme yapıldı mı?
 • Tüm detayların yer aldığı, teknik şartnameyi de barındıran sözleşme yapılıyor mu?
 • Uygulamada ustalık, işçilik nasıl?
 • En önemlisi iş zamanında teslim edilecek mi?

 

 

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli İşçilik

Kaliteli Malzeme

Uygun Fiyat

Scroll to Top